آدرس: اصفهان خیابان شمس آبادی چهارراه قصر روبروی بانک ملت کوی26(دهش)

بهترین درمان دیسک کمر و کمردرد

19b36a35c0c0c7fd99f0c80eb4fa7167

تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

19b36a35c0c0c7fd99f0c80eb4fa7167

تفاوت کمردرد با  دیسک کمر

شاید شما هم تا به حال دچار احساس درد‌های شدید یا خفیفی از ناحیه کمر شده باشید و بسیار نگران باشید که مبتلا به دیسک کمر شده باشید.کمردرد های موقت  با دیسک کمر تفاوت دارد هرکمردردی را نمی توان دیسک کمر نامید.

اگر ناگهان درد شدیدی در ناحیه کمر و ستون فقرات به سراغت می‌آید، بخصوص وقتی صبح‌ها از خواب بیدار می‌شوید یا کار سنگینی انجام می‌دهید کمرتان بشدت درد می‌گیرد، با کمی استراحت این درد آزاردهنده تخفیف می‌یابد. اما بسرعت با نشستن یا کار کردن دوباره به سراغتان می‌آید.

بهترین درمان دیسک کمر و کمردرد

از بهترین راه های درمان دیسک کمر و کمر درد می توان به موارد زیر اشاره کرد

مواردی که گفته شد نشانه‌هایی آشنا برای تمام کسانی است که بیماری  دیسک کمر را تجربه کرده‌اند.

دیسک کمر یا ضایعه‌ای که بهترین درمان آن در اصلاح الگوی زندگی، بهره‌گیری از رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش‌های تقویت‌کننده عضلات پشت و کمر خلاصه می‌شود.

به‌طور کلی باید گفت: دیسک کمر بیماری ای نیست که افراد نگران شوند و چنان چه به موقع درمان گردد، حتماً از سلامتی کامل برخوردار خواهند شد.

برای درمان حتما به موقع اقدام شود.البته به یاد داشته باشید که تنها علت کمردرد، دیسک کمر نمی‌باشد و کمر درد علل بسیار متفاوتی دارد و بر حسب مورد، باید بیماران درمان شوند.

ممکن است علت‌های کمردرد، مشکلات تغذیه‌ای و متابولیکی مانند بیماری دیابت، نقرس یا تمام بیماری‌های التهابی و عفونی و حتی بدخیمی‌ها باشند. بنابراین در صورت بروز کمردرد حتما به پزشک متخصص درمان کمردرد( متخصص طب فیزیکی و توانبخشی)مراجعه کنید تا بر حسب مورد خاص، کمردرد درمان شود.

در مرکز جامع توانبخشی و طب فیزیکی دکتر فرخانی از بهترین, جدیدترین و پیشرفته ترین روش ها برای درمان کمردرد و دیسک کمر استفاده می شودکه  که هدف  درمان، توانبخشی و بالا بردن سطح سلامت  کلیه بیماران عزیز می‌باشد

بازدید کنندگان گرامی

برای آشنایی با انواع دیسک کمر بر روی لینک کلیک کنید

برای آشنایی با کمردرد حاد و علل آن بر روی لینک کلیک کنید

مقالات مرتبط

مشاوره رایگان با دکتر مظاهری مشاوره و تماس
× مشاوره رایگان در واتساپ