آدرس: اصفهان خیابان شمس آبادی چهارراه قصر روبروی بانک ملت کوی26(دهش)

درمان طبیعی دیسک گردن

دیسک-گردن6

تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

 [sbu_post_image]

 

دردهای ناشی از دیسک گردن در زندگی شهری و بنا به مشاغل امروز در بسیاری از افراد به خصوص کسانی که به شغل هایی مانند ارایشگری خیاطی و کاربا رایانه به مدت طولانی مشغول هستند دیده می شود و عده ی زیادی از مردم از این گونه دردها در ناحیه ی گردن شکایت میکنند. این دردها در صورت تداوم و شدت یافتن عوارض و ناراحتی های زیادی برای افراد ایجاد کرده و در صورت عدم درمان به موقع باید تحت عمل جراحی قرار بگیرند.
اگر افراد در آغاز شروع این دردها در ناحیه  ی گردن با مراقبت و اصلاح فعالیت هایشان به درمان ان اقدام کنند تا اندازه ی زیادی دردهای گردن تسکین یافته و نیازی به عمل جراحی نیست. یکی از راه های طبیعی درمان دردهای دیسک گردن گرم نگه داشتن گردن می باشد. به صورتی که فرد مبتلا به دیسک گردن  پس از انجام فعالیت های روزانه یک دوش آب گرم بگیرد و از جکوزی و پدهای گرم استفاده کند.همچنین باید از انجام فعالیت های سنگین که به مهره های گردن فشار وارد آورده و دردهای گردنی را افزایش می دهند خودداری کند . در موقع خواب باید از بالش های مناسب به خصوص بالش های طبی استفاده کند.این کار باعث میشود که وضعیت سلامتی  ستون فقرات حفظ شده و تا اندازه ی زیادی دردهای گردن را بهبود بخشد. مصرف داروهای مسکن در صورت شدت درد ها به میزان مجاز و تحت نظر پزشک متخصص در بهبود دردها موثر می باشند. انجام برخی حرکات ورزشی کششی به صورت صحیح و تحت نظر پزشک و فیزیوتراپ به صورت منظم به بهبود دردهای دیسک گردن کمک زیادی می کند.

 

خواننده گرامی، پیشنهاد می شود مطلب راه معالجه ی دیسک گردن و درمان بدون جراحی دیسک گردن را جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه درمان طبیعی دیسک گردن مطالعه فرمایید.

مقالات مرتبط

مشاوره رایگان با دکتر مظاهری مشاوره و تماس
× مشاوره رایگان در واتساپ