آدرس: اصفهان خیابان شمس آبادی چهارراه قصر روبروی بانک ملت کوی26(دهش)

داروهای هومئوپاتی برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

[sbu_post_image]

اسید سولفوریک برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

 ضعف ستون فقرات، سفتی و خشکی پشت صبح ها موقع برخاستن از خواب مشاهده می شود. این ماده برفرآیند سوخت و ساز غضروفی اثر می گذارد.

گیاه تاج الملوکبرای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

بیمار اگر در معرض هوای سرد قرار گیرد ابراز ناراحتی می کند، بیماری عصرها و در اتاق گرم افزایش می یابد. این گیاه درد را کاهش می دهد. درد همراه با بی قراری و اضطراب مشاهده می گردد. بیمار نمی تواند درد و یا هر نوع تماس را تحمل کند. در اثر حمله ای ناگهانی درد و لرز در ستون فقرات بروز می کند و به قسمت های پایین ستون فقرات سرایت می کند.

نقره برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

 این بیماری باعث تخریب مفاصل می گردد. حتی در موارد خفیف، درد شدیدی در امتداد اعصاب مشاهده می شود. در غضروف ها و همچنین در تمام اعصاب، درد وجود دارد ولی در اثر حرکت کاهش پیدا می کند. غضروف ها ملتهب هستند و تغییر شکل می دهند و گره های سختی در آنها ایجاد می شود.

imagesCARD6EH0

آلبومین ارسنیک برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

بی قراری، سوزش و ضعف از علایم این بیماری هستند و شب ها شدیدتر می شود.. این بیماری به مفاصل حمله کرده و موجب ایجاد ورم خفیف و دردهای شدید می شود.

طلا برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

مفاصل متورم و غضروف ها و استخوان ها دردناک می شوند. غده ها و غضروف های اطراف مفاصل نیز سفت و سخت می شوند.

فسفات کلسیم برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

دردهای روماتیسمی دست ها و پاها در آب و هوای سرد و در اثر حرکت افزایش می یابد. هنگام استراحت و در مجاورت گرما وضعیت بیمار بهتر است. استخوان ها و انگشتان مبتلا به نقرس و شست های پا دردناک هستند.

بابونه برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

بیمار کاملاً تحریک پذیر و زودرنج است و بی قراری و اضطراب شدید او محسوس است.. دردهای روماتیسمی خیلی شدید شب ها او را از بستر بیرون می کشد و نمی گذارد بخوابد.
اسیدلاکتیک: علاوه بر تشنگی و گرسنگی سیری ناپذیر، مقدار ادرار بیمار نیز زیاد است و در آن قند به چشم می خورد. دردهای مفصلی شدیدی نیز در مفاصل مشاهده می شود.

imagesCAUQWYZ2

جیوه برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

زبان ورم می کند و شل و آویزان می شود. لثه ها ورم می کنند و خونریزی دارند. زبان مرطوب است ولی تشنگی شدیدی احساس می گردد.. بعد از عرق کردن درد مفاصل افزایش می یابد بیماری شب ها در اثر گرمای بختخواب تشدید می شود.

سولفور برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

همه جای بدن داغ می شود. ممکن است سوزش موضعی مخصوصاً در پاها مشاهده گردد. مدخل و مخرج محفظه های بدن آنقدر قرمز می شوند که گویی پر از خون هستند.

سنبل الطیب برای درمان بیماری روماتیسم مفصلی

درد در موقع ایستادن و آویزان کردن پاها بیشتر می شود.

1111

برای آشنایی بیشتر با بیماری روماتیسم مفصلی کلیک کنید

مقالات مرتبط

مشاوره رایگان با دکتر مظاهری مشاوره و تماس
× مشاوره رایگان در واتساپ