آدرس: اصفهان خیابان شمس آبادی چهارراه قصر روبروی بانک ملت کوی26(دهش)
دکتر علی فرخانی
دریافت نوبت اینترنتی

فیزیوتراپی

فیزیوتراپی یا بازپروری فیزیکی شاخه ای از علم پزشکی است که هدف از آن استفاده از روش های فیزیکی غیر تهاجمی (بدون آسیب به بافت مانند آنچه در عمل جراحی ...

ماساژ درمانی

امروزه ماساژ درمانی به لحاظ نقش مهمی که در سلامت انسان ها دارد، در کشورهای مختلف دنیا پذیرفته شده وبه لحاظ توسعه و ارتقا سلامت و تاثیر آن برای آرام بخشی عمیق ...

لیزر تراپی

بکارگیری لیزرهای کم توان، با توان متوسط و پرتوان در درمان اختلالات سیستم عصبی-عضلانی-اسکلتی اخیراً بسیار مورد توجه محافل علمی در سطح دنیا قرار گرفته است.

شاک‌ویو تراپی

شاک‌ویو تراپی یک روش درمانی نسبتا جدید در طب فیریکی و توانبحشی است که در آن با استفاده از امواج صوتی پر قدرت درد ناشی از بعضی بیماری های سیستم حرکتی ...

درمان بیماری‌ها

درمان بیماری‌های عصبی از جمله پارکینسون و بیماری‌های کیفوز، آرتروز و ...

درمان بیماری‌های عصبی

درمان و جلوگیری از گسترش بیماری‌های عصبی مانند پارکینسون با استفاده از درمان‌های طبی، ورزشی و رژیم درمانی و ...

درمان آرتروز

درمان اواع آرتروز گردن، آرتروز زانو و ... با استفاده از نوین‌ترین تکنولوژی‌ها و روش‌های ورزش درمانی و ماساژ درمانی

درمان پوکی استخوان

ساختمان استخوان به‌طور عمده از یک ماده پروتئینی به نام کلاژن و یک ماده معدنی به نام فسفات کلسیم تشکیل شده است.

خدمات کلینیک

لیست برخی از خدمات کلینیک دکتر فرخانی

دکتر فرخانی

کلینیک دکتر علی فرخانی

در کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی دکتر علی فرخانی واقع در شهر اصفهان، به مراجعین گرامی خدماتی جهت رفع درد در نواحی مختلف اندام از جمله دردهای مربوط به دیسک و سیاتیک، دردهای ناحیه پا مانند درد زانو، لگن، ران و … ارائه می گردد.

همچنین در این مرکز با استفاده از دستگاه های پیشرفته و توسط کادری مجرب دردهای دست و شانه از جمله تاندونیت، آرنج تنیس بازان، گیر افتادگی عصب دست و … نیز قابل درمان می باشند.

بکارگیری روشهایی مانند بیوفیدبک، فیزیوتراپی ، لیزرتراپی ، مگنت تراپی ،تحریک مغناطیسی مغز،شاک ویو تراپی،درمانهای دستی یا مانیپولاسیون ، اوزون تراپی و تزریقات مفصلی و تاندونی نیز از دیگر خدمات تخصصی این مرکز می باشد.

قابل ذکر است بیماران مبتلا به بیماریهای نورولوژیک مغز هم می توانند برای اقدامات توانبخشی به مرکز جامع توانبخشی و طب فیزیکی دکتر علی فرخانی مراجعه نمایند.

دکتر علی فرخانی

دکتر علی فرخانی در سال ۱۳۵۰ در اصفهان متولد شدند. ایشان دوره متوسطه را در دبیرستان ادب در شهرستان اصفهان گذراندند و در سال ۱۳۶۸ با معدل ۱۸/۱۹ دوره متوسطه را پشت سر گذاشتند. در کنکور سراسری سال ۱۳۶۸ موفق به کسب رتبه ۸۳ گروه علوم تجربی شدند و به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانشکده پزشکی راه یافتند. ایشان در سال ۱۳۷۶ موفق به اخذ دانشنامه پایان تحصیلات دکترای پزشکی به شماره نظام پزشکی ۶۲۹۷۴ شدند. سپس پروانه دائم پزشکی از سوی وزارت بهداشت را اخذ کردند و در تاریخ ۲۰/۱۱/۱۳۷۷ به درمان و آموزش پزشکی پس از پایان دوره خدمت سربازی مشغول شدند.

تماس با کلینیک

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، روبروی بانک ملت، کوی ۲۶ (دهش)

آخرین مقالات

مشاوره رایگان با دکتر مظاهری مشاوره و تماس
× مشاوره رایگان در واتساپ